Genialny ruch Tuska: 4-dniowy tydzień pracy to game changer

Eksperci są zgodni: pomysł Donalda Tuska, dotyczący 4-dniowego tygodnia pracy, to ruch genialny, który może zapewnić PO zwycięstwo w wyborach. Ma w sobie bowiem dwa kluczowe składniki sukcesu. Mamy wyborczy game changer.

Po pierwsze, jest to oferta do osób pracujących a więc naturalnego elektoratu PO. Ludzie, którzy pracują i zarabiają poprą ten pomysł bezwarunkowo.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Po drugie, PiS atakując tą propozycję, zgromadzi potężny elektorat negatywny. Koalicja antypisowska poszerzy się o nowe osoby.

Donald Tusk zrobił rzecz naprawdę genialną z punktu widzenia wyborów. Stworzył ofertę o której PiS nie może nawet marzyć. Partia Kaczyńskiego straciła bowiem całą wiarygodność i nie ma nic do zaoferowania poza swoją zwykłą propozycję kłamstw, manipulacji i jeszcze większego kryzysu gospodarczego.