Propaganda PiS podkręca wynik sondażu. I ociera się o śmieszność

Fot. YT
Fot. YT

Pracownia Social Changes przeprowadziła sondaż partyjnych sympatii Polaków. Przeznaczony dla związanego z PiS na dobre i złe portalu wPolityce.pl. Co zapewne tłumaczy jego niespotykany rezultat.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Z badania wynika bowiem, że Zjednoczona Prawica może liczyć na 39 proc. głosów. Wynik niespotykany już od długich miesięcy.

Zaś kolejnych 26 proc. badanych ma deklarować poparcie dla Platformy Obywatelskiej. Zaś dla Polski 2050 dalszych 11 proc. ankietowanych. W Sejmie znalazłaby się jeszcze Konfederacja i Lewica, które uzyskałby po 9 proc.

Najwyraźniej chłopaki z wPolityce.pl przedobrzyli. W taki wynik nie jest skłonny uwierzyć nawet Jarosław Kaczyński. Chociaż z drugiej strony, jeśli jest przekonany że euro kosztuje 3 złote, to i PiS może mieć 40 proc. poparcia. A dlaczegoż by i nie?