Po cukrze zaczynają się problemy z olejem

Zdjęcie zadowolonego premiera-kłamcy z zapasami cukru robi furorę w sieci a zdesperowani Polacy nie tylko mają problem z zakupem słodkiego kryształu, ale też innych produktów spożywczych. Ze sklepów zaczyna bowiem znikać olej, szczególnie w większych opakowaniach. Mówi się, że to w związku z potencjalnymi brakami węgla i energii w zimie.

Olej spożywczy ma wiele zastosowań wykraczających poza smażenie. W starszych samochodach może być stosowany do napędzania silników. Znakomicie podnosi kaloryczność posiłków, co w przypadku przerw w dostawie jedzenia może być prawdziwym zbawieniem dla głodnych ludzi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Najwyraźniej Polacy coraz bardziej obawiają się bardzo kryzysowego scenariusza, bo im więcej Morawiecki kłamie, tym mniej mu ktokolwiek wierzy. A że za sprawy zimy zabrały się jeszcze takie “tuzy” intelektu jak Sasin czy Suski, to panika się szerzy.

Za chwilę dojdzie do sytuacji, że rząd PiS kompletnie utraci panowanie nad tym, co dzieje się w kraju. Problem z węglem i cukrem to najwyraźniej początek.