Węgla nie ma, cukru brak, to za PiSu właśnie tak!

Za czasów, gdy rządziło PSL i PO, w sklepach było wszystko. W składach węgiel można było kupić za kilkaset złotych za tonę. Za czasów PiS jest jak za komuny: pieniądze może i są, ale towaru nie ma.

Brak cukru to wielka kompromitacja partii Jarosława Kaczyńskiego. Stało się to nagle, bez uprzedzenia, ludzie nagle rzucili się na cukier czy może coś spowodowało to zachowanie? Otóż eksperci uważają, że Polacy po prostu nie wierzą ani Kaczyńskiemu ani Morawieckiego i szykują się na bardzo duży kryzys. Cukier można wykorzystać m.in. do produkcji alkoholu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Brak węgla to już nie tylko kompromitacja, ale też wielki problem PiS. Bez węgla nie ma ani ciepła ani prądu, a to oznacza zimą marznięcie i śmierć tysięcy ludzi. Być może Kaczyński nie zdaje sobie z tego sprawy, ale po kilku dniach przymrozków na Żoliborzu może pojawić się kilkaset tysięcy Polaków już nie pytając, gdzie jest węgiel, ale pytając co on jeszcze robi u władzy. A hasło “wyp***alaj” może być jednym z łagodniejszych.

Bo zmarznięci ludzie nie będą mieli skłonności do żartów – oni nie będą się przejmować ochroną czy policją, tylko przyjdą władzę rozliczyć. Czy Kaczyński, wzorem komunistów, każe do Polaków strzelać? Nie jest to wykluczone.