Gigantyczna afera w rządzie? Szef Agencji Wywiadu złożył dymisję

Ależ musi się gotować w chylącym się ku upadkowi rządzie PiS! No i jakie afery muszą mieć tam miejsce, skoro do dymisji podał się szef Agencji Wywiadu, Piotr Krawczyk. Informację potwierdził już rzecznik ministra koordynatora ds. służb specjalnych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wcześniej TVN 24 podało, że dymisja szefa AW to kwestia najbliższych dni. Wypadki najwyraźniej jednak nabrały takiego tempa, że do działania poczuł się zmuszony szef MSWiA, Mariusz Kamiński.

Odejście Krawczyka spowodował skandal, jaki jest związany ze śmiercią i ekspresową kremacją zwłok handlarza bronią Andrzeja Izdebskiego. To należąca do niego firma zgarnęła miliony złotych za potrzebne w czasie pandemii koronawirusa respiratory, które ostatecznie do Polski nie dotarły.

Jak się okazało ciało Izdebskiego, który miał umrzeć w Tiranie, przewieziono do Polski i skremowano. „Przypadek” zapewnie spowodował, że nikt ich nie identyfikował.