W każdej dziedzinie rządy Kaczyńskiego kończą się katastrofą!

Brak węgla na zimę, brak cukru w sklepach, horrendalnie drogie paliwo – niedawno było po 4 zł/litr, dzisiaj prawie dwa razy więcej, a teraz jeszcze katastrofa ekologiczna na Odrze, zniszczenie praktycznie całej rzeki i zatrucie jej na wiele lat przez jakąś pisowską firmę.

“Naprawdę ktoś liczył na to, że rządy Kaczyńskiego, nie skończą się katastrofą w każdej dziedzinie życia społecznego w Polsce? Najgorsze dopiero przed nami.” – napisał jeden z internautów, słusznie zauważając, że Polska jest w tragicznym stanie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nasz kraj został opanowany przez bandę dyletantów i złodziei, którzy bez żadnych oporów okradają nas z przyszłości, nadziei na lepsze jutro i możliwości rozwoju.

Wody Polskie niszczą rzeki. Lady Polskie niszczą lasy. Stadnina w Janowie niszczy konie. Min. Sprawiedliwości niszczy prawo. Min. Oświaty niszczy szkoły. Min. Zdrowia niszczy zdrowie. PiS niszczy wszystko.

Jest tragicznie!