Świetna okładka Newsweeka. Dosłowna, ale prawdziwa!

Jarosław Kaczyński za kierownicą zepsutego samochodu, który próbuje pchać Morawiecki a drogę blokuje mu Sasin a obok zdechła ryba. To dosłowna, mocna okładka aktualnego numeru Newsweeka.

Dziennikarze nie przebierają w słowach i mówią jak jest: mamy ekologiczne katastrofy, galopującą drożyznę i zimę bez węgla i gazu za pasem, upartyjnienie, pełne dyletantów i karierowiczów służby i urzędy nie działają a władza myśli tylko o sobie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Klęska PiS jest coraz bliżej. Nie ma scenariusza, w którym partia ta pozostaje u władzy. Pozostaje tylko pytanie o to, w jaki sposób władza zostanie Kaczyńskiemu odebrana i kto oraz na jak długo trafi do więzienia. Bo za to co zrobili Polsce do więzienia trafić muszą a w przyszłości nikt nigdy tak się nie zachowywał.

Samo rozwalenie dobrze działającej gospodarki jest powodem dla którego Morawiecki, Kaczyński i cała zgraja ich pomagierów muszą siedzieć.