Płatni zdrajcy, pachołki Rosji z PiS

Kiedyś skrót PZPR można było rozszyfrować jako Płatni Zdrajcy, Pachołki Rosji. Tak zwany ZJEP, czyli rzekomo zjednoczona, ale żrąca się ostro partia Kaczyńskiego oraz partia Ziobry dzisiaj zachowują się podobnie jak owe pachołki. Na łamach Wieści24.pl pisaliśmy o 10 powodach, dla których Putin chce, aby Kaczyński nadal rządził w Polsce.

Tak antyeuropejskiego, tak antypolskiego, tak głupiego rządu nie było jeszcze w historii naszego kraju po 1989 roku. Nie było ludzi tak nieodpowiedzialnych, tak zakłamanych, tak bezczelnych w swojej głupocie. To są tak naprawdę pasożyty, które niszczą nasz kraj w stopniu niesamowitym.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS doprowadził do największych tragedii w Polsce w XXI wieku: zniszczenia całej wielkiej rzeki, żywicielki i domu dla setek tysięcy ryb, ssaków i ptaków. Zniszczył polską gospodarkę, zniszczył edukację, zniszczył – co najgorsze – nadzieję polskich dzieci na lepszą przyszłość.

Gdzie nie spojrzeć – tam zgliszcza. Tam Polska w ruinie. Nie podniesiemy się z tego, jeśli nie uda nam się Polski odbudować, jeśli nie uda nam się zrobić depisyzacji naszego kraju. Zacząć trzeba już dzisiaj. Każdy z nas musi działać.

Dość tego niszczenia naszego kraju. Dość odbierania nam nadziei oraz przyszłość. Po prostu dość!