Nie ma wątpliwości, że te wybory nie będą należeć do seniorów. Tym razem gra toczy się już nie o jakieś sprawy polityczne, ale o to, czy młodzi ludzie będą wyjeżdżać z kraju, czy tutaj pozostaną. PiS zniszczył bardzo wiele i pozbawił ich nadziei. Albo odsuną od władzy Kaczyńskiego i Ziobrę, ramię w ramię z rodzicami i dziadkami, ale Kaczyński zniszczy ich do końca.

Czy przyszłością Polski ma zarządzać stary dziad z problemami ze swoim życiem, nie mający rodziny, nie znający prawdziwej miłości, nie mający żadnych zainteresowań poza polityką i rodeo, który nigdy nie pracował i nie wie co to dobrobyt biorący się z pracy?

Czy Polska ma iść na wschód, tworzyć sojusz z Rosją, brać udział w rozbiorze Ukrainy, jak tego chciał PiS? Czy naszymi sojusznikami ma być Salvini, Le Pen i Orban zamiast USA, Francji, Niemiec…

Reklamy

Czy Polska ma być skonfliktowana ze wszystkimi sąsiadami? Czy w internecie młodzi chcą czytać kłamstwa Morawieckiego? To już nie jest potyczka na memy, to jest wojna o przyszłość naszego kraju, o wasze życie.

Jeśli nie weźmiecie w niej udziału – jesteście już przegrani. Będziecie musieli uciekać, za pracą, za godnym życiem, wasze dzieci będą mówić w obcych językach a w trzecim pokoleniu zapomną że byli Polakami.

Bo PiS zniszczył na planecie Polska wszystko co dało się zniszczyć. To ostatni moment, żeby ich zatrzymać.

 

 

Poprzedni artykułUwaga! PCB ostrzega przed wzmożoną aktywnością pisowskich trolli w sieci
Następny artykułPolacy mówią jasno: to jest przerażające do jakiego stanu doprowadził ten kraj karakan