Szkoły bez nauczycieli, dzieci bez celu w życiu. Szkoła Czarnka to dramat i piekło

Od września nauczyciele, którzy zaczynają pracę w szkole i ci, którzy awansowali z nauczyciela stażysty na nauczyciela kontraktowego są nauczycielami początkującymi. co to oznacza i z czym się to wiąże? na razie nie ma tego opisanego. na razie wiadomo tylko tyle, że wiąże się z tym podwyżką ok. 300 zł, wydłużony czas robienia tego stopnia, oraz to, że każdy nauczyciel początkowy będzie miał swojego indywidualnego mentora. W szkole doszło do sytuacji, że połowa nauczycieli to nauczyciele początkujący, a druga część nauczycieli będzie mentorami.

Lex czarnek został wprowadzony. Pomysł został rozczłonkowany na mniejsze pojedyncze fragmenty i dodany po cichu do prawa. Myślicie jakim cudem? odpowiedź – temat zastępczy. O czym ostatnio było głośno? Historia i Teraźniejszość.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Z czym wiążą się te post lex czarnek przepisy? Od kolejnego roku szkolnego rodzice nie będą mogli wybrać między tym, aby ich dziecko chodziło na religię, na etykę, albo w ogóle na nich nie chodziło i miało opiekę. będzie tylko wybór między religią i etyką. Kolejną zmianą jest obowiązek posiadania przez szkoły pedagoga specjalnego. Po co? Jest to rozwiązanie na problemy uczniów, które wynikły z nauczania zdalnego, których ponoć nie było.
A czy wiecie, że również został zmienione to, że nauczanie zdalne nie będzie obowiązywało jedynie w przypadku covid?

Szkoła umiera. Efekt PiS.