Wydało się: logo PiS zawiera flagę Rosji

Rosyjska ławka nie jest jedynym pomysłem PiS, który zawiera flagę Rosji. Odkryto ją również w logo tej partii. Kaczyński bardzo sprytnie schował tą flagę, ale kiedy zrobić powiększenie odpowiedniego fragmentu loga, można ją znaleźć.

Logo PiS ma więc zupełnie inne znaczenie niż nam się wydaje. Litera P może pochodzić od słowa Putin, nad i ukryto flagę Rosji a S może pochodzić od rosyjskiego słowa zgodny, podległy. Orzeł w koronie również może pochodzić z inspiracji rosyjskich – dwa orły w koronach znajdują się przecież w herbie Rosji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zależności od Rosji jest w PiS znacznie więcej. Osoba Kaczyńskiego, który przez półtora roku spotykał się z rosyjskim szpiegiem w jego mieszkaniu na warszawskiej Pradze i pił z nim wódkę, wyjazd Błaszczaka za czasów komuny, podejrzane związki Mariusza Kamińskiego… Wszystko to bardzo dziwne.

Nie ma przypadków. Nie ma!