Podsumowanie osiągnięć PiS na jednym obrazku

Schody nie wiadomo dokąd, brzydkie i nie niosące treści billboardy, pomnik Jana Pawła II czy wreszcie pomnik Jezusa ze Świebodzina. Tak można by podsumować “dokonania” PiS w ciągu ostatnich siedmiu lat. Bo gdyby się tak głębiej zastanowić jakie są sukcesy tej partii, to nie ma żadnych.

Za to porażek mają bez liku. Zaśmiecanie przestrzeni publicznej niepotrzebnymi i kosztownymi pomnikami to tylko jedna z nich. Jednak rozwalenie gospodarki, zniszczenie edukacji, doprowadzenie do największej katastrofy ekologicznej w historii Polski, inflacja, drożyzna i wreszcie brak węgla oraz zwiększenie ubóstwa to jak widać tylko część “dokonań” Kaczyńskiego.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS rozwalił ten kraj i zniszczył perspektywy dla młodych. Kiedyś można było myśleć o przyszłości pozytywnie, dzisiaj idioci z PiS nie mając recepty na żadną z bolączek, którą stworzyli, mówią tylko o drukowaniu pieniędzy co doprowadzi nas do modelu wenezuelskiego i kryzysu tysiąclecia.

Zaczyna się zima, węgla nie ma, nie ma prądu, nie wiadomo co będzie w najbliższej przyszłości, tuż za granicą trwa wojna – jest to po prostu pasmo nieszczęść, czyli efekt PiS.