Mocny wywiad generała Pytla: PiS współpracuje z Rosją: 7 dowodów.

Generał Pytel stawia tezę, że Kaczyński współpracował z Rosjanami w pierwszym etapie wojny. To samo mówiłem publicznie w lutym i marcu br. Plan nie wypalił, bo Ukraińcy obronili Kijów i nastroje w Polsce oraz postawa Bidena zmieniły optykę – napisał Roman Giertych, komentując bardzo mocny wywiad generała, który zamieściła Gazeta Wyborcza.

W tym wywiadzie były szef polskich służb stawia de facto tezę, że Dworczyk i Macierewicz to agenci Kremla. A Kaczyński realizował wspólny plan z Putinem. Wstrząsające słowa – dodaje Giertych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


O tym, że Kaczyński może działać w porozumieniu z Putinem, pisaliśmy wielokrotnie. Świadczyć mogą o tym następujące wydarzenia:

  1. Kaczyński przez półtora roku pił wódkę z rosyjskim szpiegiem w jego mieszkaniu na warszawskiej Pradze. Popijawy trwały wiele godzin,
  2. Kaczyński pojechał do Wiednia, mimo że nie lubi podróży zagranicznych. Wiedeń nazywany jest miastem szpiegów,
  3. Kaczyński współpracował i współpracuje z osobami popierającymi Putina: Orbanem, Salivinim i Le Pen
  4. Kaczyński nie wezwał Rosji do oddania pieniędzy za zniszczenie naszego kraju w czasie II Wojny Światowej. Wezwał tylko Niemcy.
  5. Kaczyński nie wezwał Putina do oddania wraku Tupolewa.
  6. Kaczyński toleruje dziwne kontakty rosyjskie i powiązania członków rządu.
  7. Kaczyński wygłosił przemówienie do przyjaciół Rosjan…

Generał Pytel ma też dużo zastrzeżeń do mediów: Podczas rozmowy z generałem wybrzmiewa też wielkie rozczarowanie polskimi dziennikarzami, “polska prasa uwielbia walić w opozycję… stoimy po kolana w powodzi kłamstw”

Ci, którzy uważają PiS tylko za pożytecznych idiotów, niech się zastanowią, jakie jest prawdopodobieństwo “grania na Rosję” przypadkowo przez dwie kadencje. To będzie wystarczający powód, by do władzy mieli drogę zamknięta dożywotnio – skomentował wywiad jeden z internautów.

Artykuł z wywiadem można przeczytać tutaj.