TVN pokazał jak się robi dziennikarstwo: rzetelny program o Smoleńsku i Macierewiczu to szok dla PiS

Program TVN o Antonim Macierewiczu i kłamstwie smoleńskim PiS jest przykładem najwyższych lotów dziennikarstwa, w którym wszystko jest udokumentowane.

“Oglądam na TVN24 go ten reportaż o kłamstwie smoleńskim gdzie wszystko jest podane pod nazwiskiem, nagrane, udokumentowane i zaznaczone flamastrem. I jak pomyśle o tym co TVP info robiło np. o Adamowiczu czy Tusku to jest coś niemożliwego, że w zawodzie dziennikarskim można prezentować tak skrajne poziomy ” – skomentował program TVN jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


TVN pokazał, że sprawa Smoleńska została wykorzystana przez polityków PiS do zdobycia władzy i utrzymywania się przy niej. Dziennikarze tej stacji zrealizowali profesjonalny materiał, w którym krok po kroku pokazali kłamstwo i jego przyczyny.

Antoni Macierewicz po tym powinien zostać postawiony w stan oskarżenia – m.in. za celowe i cyniczne wprowadzanie opinii publicznej w błąd i wyłudzanie publicznych pieniędzy na działania, które okazały się fikcją.