Poufna Rozmowa zablokowana, PiS szykuje prowokację?

“Poufna rozmowa” po raz kolejny zablokowana, jednocześnie dostaję ostrzeżenia, że firma PR, wynajęta przez p. Obajtka , będzie próbowała się podszyć pod “poufną” wypuścić fałszywki, by potem zdyskredytować całość. Trzeba uważać. Będą prowokacje… – napisał Wojciech Czuchnowski z Gazety Wyborczej.

Nie jest to scenariusz, który można wykluczyć, niestety. PiS posługuje się wszystkimi metodami by pozostać u władzy. Poufna Rozmowa ujawniała korespondencję Obajtka, Morawieckiego, Dworczyka i wielu innych polityków PiS, co uderzało bezpośrednio w tych polityków.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Ależ on się musi bać, wycieku kolejnych maili! Fakt, dla niego, to gra o wysoką stawkę – być albo nie być… Wiadomo, że uczepi się wszelkich metod” – napisała jedna z internautek w komentarzu do tego wpisu.

Ataki na niezależne media ujawniające przekręty władzy to działanie reżimów autorytarnych i dyktatur. Kaczyński taki system stworzył w Polsce.

PiS szkodzi Polsce.