Nawet Kukiz ma już dość PiS. I zawiesza współpracę

Paweł Kukiz
Paweł Kukiz

W szeregach Zjednoczonej Prawicy musi być już bardzo źle, skoro nawet Paweł Kukiz zaczyna się buntować. Lider szczątków Kukiz’15 zapowiada wręcz, że kończy „wspólne głosowania z PiS-em”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Od października przestaję głosować wspólnie z PiS. Do momentu uchwalenia ustawy o sędziach pokoju – mówił Kukiz na antenie Radia ZET. Jak dodał, dotyczy to również ewentualnego wotum nieufności dla premiera Morawieckiego.

– Dziś kończy się posiedzenie wrześniowe, nie ma uchwalonych sędziów pokoju, więc kończą się wspólne głosowania z PiS-em – dodał Kukiz. – Była prośba ze strony prezesa PiS o dalsze wspólne głosowania i argumentacja, że sędziowie są cały czas w dyskusji.

Skoro Kaczyński nie potrafi przy sobie utrzymać nawet Kukiza, to już wyraźnie niewiele w ogóle ma do zaproponowania. Cóż, każdy widzi, że jego władza w Polsce dobiega końca.