PiS nie ma żadnej recepty na wyjście z kryzysu, leczy tylko fobie prezesa. Czas na rząd techniczny

Kaczyński powinien podać rząd do dymisji a przeprowadzeniem wyborów musi zająć się rząd techniczny. Po tym co wyprawiają politycy PiS nie można mieć żadnych wątpliwości: ta partia nie ma recepty na potężny kryzys nadciągający nad Polskę.

Należy natychmiast odwołać cały rząd i zająć się ratowaniem kraju. Nie jest to czas na gierki polityczne i kalkulacje, bo stawką jest już nie tylko polityka, ale losy wszystkich nas. Jeśli PiS będzie rządzić jeszcze rok, to ludzie będą umierać z biedy i mrozu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński nie przedstawia żadnych recept na rozwiązanie problemu, tylko mówi, że problem istnieje. Nie ma też żadnych działań, które mogłyby zaradzić problemom, które stworzył PiS. Jest jeden wielki … atak na opozycję. Sytuacja, w której Kaczyński atakuje polityka opozycji zamiast mówić o tym jak zapewni węgiel, prąd i gaz, jest dyskredytująca.

Media nie powinny też zajmować się już słowami prezesa PiS. Czas pokazać jak wyjść z kryzysu. Pomysły ma Polska 2050, PSL, PO i Lewica. Być może czas na wielki okrągły stół ekspertów i przedstawienie Polakom normalnej oferty: jak obniżyć inflację, jak zapewnić prąd, jak odbudować potencjał węglowy na czas gdy przechodzimy transformację energetyczną. To są prawdziwe problemy a nie fobie prezesa.