Elżbieta Witek popełniła przestępstwo z Morawieckim?

Poufna Rozmowa ujawniła korespondencję, z której wynika że Elżbieta Witek, marszałek Sejmu, chciała załatwić z Morawieckim umorzenie raty subwencji dla powiatu w Jaworze. W ujawnionym e-mailu czytamy, że Morawiecki poprosił doradców o sprawdzenie jak temat można załatwić a Krzysztof Kubów zaproponował, żeby nie umarza kwoty ale przekazać z KPRM pieniądze “na jakieś zadania powiatu”.

Można odnieść wrażenie, że cała ta operacja ma charakter przestępczy, bo oto marszałek Senatu, Elżbieta Witek, załatwia zaprzyjaźnionemu powiatowi umorzenie na gigantyczną kwotę 400 tysięcy złotych a rząd z ochotą to realizuje. Jednak jest to bezwględnie działanie na szkodę budżetu państwa! Na szkodę nas wszystkich.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Powiat był winny te pieniądze i powinien oddać, podobnie jak wiele innych powiatów. Co z tymi, które nie miały szczęścia mieć “koleżanki Eli”. Co z tymi, które zapłaciły bo dobrze gospodarowały pieniędzmi?

PiS oszukuje i okrada Polaków w ten sposób.