Okrutny żart Sasina. Mógłby sobie darować

Jacek Sasin. Fot. YT
Jacek Sasin. Fot. YT

Jak Jacek Sasin coś powie, to od razu jest wszystkim weselej. Ot, choćby dzisiaj zapewniał, że Polacy „mogą liczyć na rząd” w trudnych czasach. Biorąc pod uwagę gospodarczy kryzys, w który wpędzili nas chłopcy z PiS, to takie żarty brzmią jak kpina.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Nigdy żaden polski rząd nie podjął tak zdecydowanych działań, jak rząd Mateusza Morawieckiego, nigdy żaden rząd nie zdecydował się na wydanie takich pieniędzy, aby wesprzeć Polaków – perorował Sasin na dzisiejszej konferencji prasowej.

– To nasz znak firmowy, że Polacy mogą na nas liczyć w trudnych czasach, kiedy staje przed nimi i instytucjami ważnymi dla poziomu życia Polaków widmo zaprzestania działalności, chłodu i braku możliwości zakupu energii ze względu na wysokie ceny – przekonywał wicepremier.

– Ale dopóki będzie taka potrzeba, będziemy wspierać polskie rodziny i instytucje – dodał, wywołując powszechną wesołość.

Tyle że Sasin mówił całkiem serio.