Ujawnienie korespondencji o współpracy Dudy z Łukaszenką szokuje! PiS zdradził Polaków?

W czerwcu 2020 r. Trzy miesiące przed sfałszowanymi przez Łukaszenkę wyborami prezydenckimi. W czasie, gdy główni kontrkandydaci są zamykani do więzienia, to “zacieśnia współpracę|” z krwawym dyktatorem – napisał Jan Piński, redaktor naczelny Wieści24.pl, komentując informacje o tym, że Łukaszenka miał napisać list do Andrzeja Dudy a Morawiecki po cichu zbliżał Polskę do Białorusi.

Wygląda na to, że w Polsce realizowano plan, w którym Białoruś miała być użyta zamiast Rosji jako kraj z którym nawiążemy współpracę i stworzymy coś w rodzaju bloku wschodniego, wychodząc z Unii Europejskiej – oceniają komentatorzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Groźba Polexitu jest dużo większa niż nam się do niedawna wydawało. PiS realizuje najwyraźniej politykę Putina. Wysokie ceny węgla i prądu to element kampanii nienawiści wobec Unii Europejskiej i grozi nam wybuch nastrojów antyunijnych – widać to po kłamliwych kampaniach PiS na temat cen.

Jesteśmy zagrożeni! A wszystko to wina Jarosława Kaczyńskiego.