Suski odleciał. I nagadał bzdur

Marek Suski z PiS słynie ze swoich, powiedzmy że nietuzinkowych, wypowiedzi. Teraz jednak przebił sam siebie.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Podczas spotkania z sympatykami Zjednoczonej Prawicy w Radomiu wypalił, że Polska w UE „jest traktowana gorzej niż zbrodniarze rosyjscy”. Czym wzbudził zakłopotanie słuchaczy.

– Ten sojusz komunistów z faszystami, Rosji z Niemcami trwał i wydaje się, że trwa nadal. Jeśli popatrzymy na to co się dzieje dziś na Ukrainie, tam też są zbrodnie. A niedawno w parlamencie, bodajże wczoraj – parlament odmówił nawet debaty na ten temat potępienia zbrodni rosyjskiej. Dzisiaj nie ma tajemnicy, że Unia Europejska jest pod dyktando Niemiec – przekonywał Suski.

– Dzisiaj można powiedzieć, że Polska przez kraje pod dyktando Niemiec, nie jest szanowana w Unii Europejskiej. Pisze się rezolucje przeciwko Polsce, a nie pisze się rezolucji przeciwko zbrodniczej Rosji. Można powiedzieć, że jesteśmy gorzej traktowani jak zbrodniarze rosyjscy – wygadywał Suski.

Ciekawe, co jeszcze poseł Suski wymyśli?