Suski odpłynął. Opowiada o bijatyce na sztachety

Marek Suski, prawa ręka Jarosława Kaczyńskiego już wie, jak będą wyglądały jesienne wybory parlamentarne. – Sztachety pójdą w ruch – zapowiada Suski.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

– To jednak dość powszechne, że gdy komuś brakuje argumentów, programu, to musi zejść do poziomu jatki, bójki pod koniec wesela, gdzie sztachety z płotu idą w ruch – mówił portalowi wPolityce.pl poseł PiS Marek Suski.

Od razu jednak zastrzegł, że w żadnym wypadku nie mówił o strategii partii rządzącej, lecz o opozycji. – To chyba ich jedyny możliwy do realizacji plan na walkę, bo my się do takich metod zniżać nie zamierzamy – przekonywał.

Biorąc pod uwagę skalę agresji, jaka sączy się z mediów państwowych kontrolowanych od lat przez PiS to słowom Suskiego nie ma co wierzyć. Partia rządząca przygotowuje wyjątkowo brutalną kampanię wyborczą. I faktycznie, zapewne „zejdzie do poziomu jatki”.