Jak Czarnek doprowadził do spadku notowań PiS. “Opozycja może dziękować głupiemu ministrowi”

W siedzibie PiS panują minorowe nastroje. Program, który miał być ratunkiem na osiem lat, okazał się kolejnym gwoździem do trumny PiS. Przemysław Czarnek z roli sprawnego organizatora przyszłości działaczy stał się dla nich obciążeniem, porównywalnym z Obajtkiem.

Jeden z działaczy PiS powiedział wprost “Opozycja może dziękować głupiemu ministrowi”. Najnowsze wyniki badania opinii publicznej nie pozostawiają wątpliwości. Afera Willa Plus, czyli rozdanie milionów swoim, aby kupili cenne nieruchomości, ruszyła Polaków. W naszym kraju mieszkanie ciągle jest marzeniem dla wielu osób i przemawia do wyobraźni. “Czarnek zapomniał, że ludzie traktują takie sprawy jak złodziejstwo. Fatalnie wyszło z tymi dziećmi”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Na razie nie ma pomysłu jak przykryć aferę. Próby jej wytłumaczenia w TVP spełzły na niczym, nie udało się też wykorzystać CBA. Aresztowania i groźby nie zrobiły na nikim wrażenia.

PiS jest w głębokiej defensywie.