Dawno nie było już tak wielkiej wpadki pisowskiej propagandy jak ta, związana z promowaniem robaków jako jedzenia. Coś, co miało uderzyć w opozycje, okazało się śmiertelnym zagrożeniem dla PiS. Dlaczego? Okazało się, że do jedzenia robaków namawiał Polaków nie kto inny a … Marta Kaczyńska, wspierana w tym względzie przez telewizję publiczną. W efekcie sprawa robaków bardzo szybko uderzyła w partię rządzącą.

Oczywiście nie obyło się bez pomocy kilku mało rozgarniętych polityków PiS i Solidarnej Polski. Najpierw Patryk Jaki zrobił sobie zdjęcie z sutym obiadem w drogiej restauracji, o jakim większość Polaków może tylko marzyć a potem doszli do tego kolejni, z Łukaszem Mejzą włącznie. Ta obrzydliwa osoba, która wprowadzała w błąd rodziców chorych dzieci przypomniała o sobie w najgorszym momencie.

Z wielkiej akcji uderzenia w opozycję zostało… nic. Robaki śnią już dzisiaj Pereirze i innym propagandzistom PiS po nocach, zapewne przeklinają moment, kiedy się nimi zajęli. A artykuł z zachętami Kaczyńskiej do jedzenia owych robaków skutecznie krąży po internecie.

Poprzedni artykułBiden odmówił spotkania z Jarosławem Kaczyńskim!
Następny artykułSondaż CBOS był zrobiony pod wizytę Bidena?