Wszyscy pracownicy Radia Szczecin powinni złożyć wypowiedzenia! Co do jednego

Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla pracy w instytucji, która wzięła udział w politycznej nagonce, która zakończyła się samobójczą śmiercią dziecka. Każdy przyzwoity człowiek, niezależnie od tego czy jest dziennikarzem, sekretarką, czy pracownikiem technicznym, powinien natychmiast złożyć wypowiedzenie z pracy w hejterskim Radiu Szczecin. To minimum przyzwoitości, jakie mogą wykazać.

Pracownicy Radia Szczecin powinni także ujawnić wszelkie naciski i metody jakimi posługiwał się Tomasz Duklanowski. Powinni publicznie pokazać swój sprzeciw wobec esbeckich i putinowskich metod jakimi posługują się ludzie, którzy dla tej władzy za kasę zrobią wszystko. To minimum odwagi cywilnej. Polacy pomogą Wam przetrwać trudne chwile i miesiące bez pracy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wszyscy powinniście odejść, bo nie ma w Polsce miejsca na media, które biorą udział w nagonce na matkę i dziecko, prowadzonej w tak obrzydliwy sposób. Praca w takiej atmosferze jest nie do zniesienia. Inaczej zawsze będziecie żyć z myślą o tym, ze wasza firma, wasze miejsce pracy, splamione mogą być krwią niewinnego chłopczyka.