Opozycja wygra wybory. Piotr Zgorzelski, wicemarszałek Sejmu z ramienia PSL, jest optymistą jeśli chodzi o współpracę w ramach opozycji demokratycznej. Deklaruje, że rozmowy trwają.

Jesteśmy po zakończonych rozmowach programowych z Polska 2050. Teraz działa zespół polityczny, w którym biorę udział. Widać „chemię” między liderami. To idzie w dobrą stronę. Mam nadzieję, że między Świętami, a majówką będziemy mieli dobre wieści – powiedział Zgorzelski.

Reklamy

Wicemarszałek Zgorzelski zapowiedział jednocześnie, że opozycja podejmuje się naprawić w możliwie krótkim czasie to, co w Polsce zniszczył PiS. Chce również, aby kampanię wyborczą prowadzić nie tylko w miastach ale też tam, gdzie Polacy nie mają możliwości poznać prawdy o stanie gospodarki czy nowych podatkach, czyli na wsi i w małych miasteczkach. Zadeklarował, że PSL we współpracy z innymi partiami będzie działał na rzecz przekazania tej wiedzy i pokazania wszystkim jak Kaczyński doprowadził Polskę do ruiny.

– Partie demokratyczne muszą wyjść ze strefy komfortu i pójść tam, gdzie słucha się głównie TVPiS. 70% Polaków mieszka w mniejszych miejscowościach – powiedział Zgorzelski.

Wicemarszałek dodał, że wierzy w zwycięstwo opozycji i jest optymistycznie nastawiony co do współpracy opozycji wyniku wyborów.

– Wierzę, że wygra dobro i prawda. Na opozycji rozmowy trwają cały czas, prowadzimy dialog i wypracowujemy najlepsze rozwiązania dla Polski. Liderzy dobrze się dogadują. Zwyciężymy!

Poprzedni artykułPrzyłębska chciała ratować Kamińskiego. Nie udało się, Sąd Najwyższy okazał się mądrzejszy niż prymitywy z PiS
Następny artykułDzisiaj Międzynarodowy Dzień Bez Kłamstwa. TVP straciło okazję by się wyłączyć