Nowe kłopoty Mariusza Kamińskiego. Generał Bondaryk uniewinniony.

General Krzysztof Bondaryk został dziś prawomocnie uniewinniony od zarzutów prokuratury i Mariusza Kamińskiego. Powstaje więc pytanie ilu niewinnym osobom próbował złamać życie Kamiński. Minister będzie miał poważne kłopoty.

– W ustnym uzasadnieniu sąd całkowicie odrzucił apelację prokuratury. Argumentował, że zgromadzone dowody świadczą, że działania generała nie nosiły znamion przestępstwa. Oznacza to, że został on prawomocnie uniewinniony od zarzutów. Choć oczywiście musimy się spodziewać skargi kasacyjnej prokuratury do Sądu Najwyższego – powiedział obrońca Bondaryka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Śledztwo było efektem audytu działań służb specjalnych z czasów rządów PO-PSL, który powstał na zlecenie ministra koordynatora Mariusza Kamińskiego po objęciu władzy przez PiS.

Nic nie znaleziono ale próbowano kierować akty oskarżenia, które jak widać kończą się fiaskiem. Co ciekawe, prokurator prowadząca to śledztwo… awansowała. Co to może oznaczać?