Czy władza szykuje fałszerstwo wyborcze?

– Wyniku wyborów ma pilnować Cieszyński – mówi nam informator z PiS. I dodaje, że trzeba bardzo kontrolować cały proces wyborczy, bowiem oszustwa mogą się zdarzyć.

Od kilku tygodni w przestrzeni publicznej pojawiają się sondaże, które mają przygotować grunt pod fałszerstwo wyborcze. Realnie opozycja ma dużą przewagę nad PiS, jedynie mieszanie przy wynikach na poziomie komisji może to zmienić. I powinniśmy na takie oszustwo być gotowi.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS doskonale wie, że jest w tragicznej sytuacji. Wewnętrzne sondaże pokazują nawet 40% po stronie Koalicji Obywatelskiej. Stąd nerwowa reakcja Morawieckiego, Wąsika czy Ziobry. Oni to doskonale wiedzą. Agresywna strategia wyborcza nie działa, nie działają też wrzutki w mediach. A uruchomiono wszystkie siły. Nic nie pomaga, Polacy mają dość.

– W PiS już wiedzą, że przegrali, ale władzy oddać nie chcą – dodaje nasz informator – Musicie pilnować wyborów.