[Counter-Box id="1"]

– Po zmianie władzy w Polsce każda para chcąca skorzystać z metody in vitro będzie miała ten zabieg w 100% zrefundowany z budżetu państwa. Bez jakichkolwiek limitów i ograniczeń, poza wskazaniami medycznymi – zapowiedział Władysław Kosiniak-Kamysz. To bardzo ważna deklaracja.

PiS doprowadził do sytuacji, w której w Polsce rodzi się coraz mniej dzieci a pary, które chcą je mieć, są wręcz prześladowane: rejestr ciąż, zakaz aborcji z jakiegokolwiek powodu, groźba aresztowania a nawet śmierci w przypadku powikłań to obraz naszego kraju w roku 2023. Dlatego PSL i Polska 2050 chcą zmienić prawi i wprowadzić 100% refundację in-vitro oraz umożliwić swobodny dostęp do pełnego wsparcia dla wszystkich, którzy chcą mieć dzieci. To nie tylko program polityczny, to konieczność dziejowa.

Reklamy

PSL i Polska 2050 zapowiadają szereg zmian w prawie, aby w Polsce można było bezpiecznie rodzić dzieci – chce pełnego wsparcia dla par i małżeństw w tym zakresie i jest to jedna z najważniejszych deklaracji politycznych.

Trzecia Droga to rozsądny wybór.

Poprzedni artykułRosyjska ropa radośnie płynie do Orlenu a koncern okłamuje Polaków o awariach
Następny artykułPaliwa na stacjach nadal brak. Problem rozszerza się na cały kraj