[Counter-Box id="1"]

Niszczenie dorobku życia, odbieranie ludziom ziemi, okłamywanie społeczeństwa na temat prawdziwych celów – CPK to jedno wielkie bagno. Gdyby cokolwiek z tego miało być prawdą, to dawno już wbito by pierwszą łopatę pod lotnisko. Ale przecież Centrum Prania Kasy nie po to powstało, żeby coś zbudować. Chodziło o dojenie podatników.

Ta opinia wielu Polaków może znaleźć potwierdzenie w efektach projektu – a tych nie ma. Nie zbudowano ani metra pasa startowego, nie wyznaczono nawet kawałka miejsca postojowego, nie ma pół metra hangaru. Nic. Łąka pod Baranowem jak była pusta, tak jest pusta.

Reklamy

Bajki pisowskich notabli można pominąć milczeniem, bo to kłamstwa obliczone na otumanienie społeczeństwa. CPK jest niepotrzebne, bo mamy Chopina i Modlin oraz znakomicie działające lotniska regionalne. Pociągi jeżdżą i można to usprawnić, bo przez osiem lat PiS nie potrafił zrobić na PKP nic – zniszczył za to spółkę Cargo.

Dość tych kłamstw ze strony PiS – nowa władza musi nie tylko CPK zlikwidować ale rozliczyć wszystkich, którzy stali za tym projektem.

Poprzedni artykułSędzia TK Przyłębskiej pod wpływem alkoholu? Ujawniamy: “Wszyscy piją!”
Następny artykułWielki upadek lotniska w Radomiu. Zapłacić za to powinien PiS