Zgorzelski zapowiada: tani prąd na stałe. Mają korzystać wszyscy a nie wybrani

PSL zapowiada, że obniży ceny energii na stałe, aby cała gospodarka z nich korzystała. Nie będzie żadnych tarcz, bo nie będą potrzebne – niskie ceny prądu muszą dotyczyć wszystkich, uważa Piotr Zgorzelski, marszałek z ramienia PSL.

Symbolem polityki energetycznej rządu PiS będzie wiatrak na węgiel. Zaorali odnawialne źródła energii. My dziś zadbaliśmy o to, by Polacy mieli tani prąd. Będziemy pracowali nad rozwiązaniami, by takie tarcze nie były potrzebne, a ceny energii byłe niskie na stałe – powiedział marszałek Zgorzelski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Następuje zmiana w Sejmie i zaczyna się otwarty parlamentaryzm – o którym mówiliśmy. Sejm jest też dziś jedynym stale pracującym organem władzy państwowej. Panie redaktorze, proszę wymienić trzech pracujących przedstawicieli tymczasowego rządu – dodał Zgorzelski w programie Gość Wydarzeń Polsatu.