Nerwowa atmosfera w PiS. Kogo jeszcze podsłuchiwano?

Magdalena Sroka szefowa komisji ds. Pegasusa nie ma wątpliwości, że Jarosław Kaczyński mógł kazać Kamińskiemu „pilnować” polityków PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Mam za sobą epizod współpracy ze Zjednoczoną Prawicą. Wyobrażam sobie sytuację, kiedy Jarosław Kaczyński wszystkich, wobec których ma wątpliwości, każe pilnować Mariuszowi Kamińskiemu – mówi Sroka w rozmowie z portalem naTemat.pl.

– Słyszę doniesienia, które się pojawiają (o podsłuchiwanych politykach PiS – red.), ale jako przewodnicząca komisji już na pierwszym posiedzeniu, które odbędzie się w poniedziałek w samo południe, wystąpię do wszystkich resortów i instytucji, w tym do CBA, o przekazanie informacji, wobec kogo był stosowany system Pegasus – mówi dalej posłanka.

Tymczasem w PiS robi się coraz bardziej nerwowo. Pojawiają się kolejne nazwiska polityków, którzy mieli być podsłuchiwani przez… służby PiS. To m.in. Ryszard Terlecki, Marek Suski, Krzysztof Sobolewski, Ryszard Czarnecki, Adam Bielan, Marek Kuchciński. Łącznie może to być nawet 30 osób!