Bezpieczeństwo Polaków priorytetem rządu Donalda Tuska

– Bezpieczeństwo Polaków jest priorytetem dla rządu. Nie ma obrony państwa bez obrony powszechnej. W najtrudniejszych momentach broni się całe państwo. Wojna na wschodzie pokazała, że w pierwszych etapach to najważniejszy punkt, bez którego nikt sobie nie poradzi w razie niebezpieczeństwa – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz.

– Jednym z naszych priorytetów, które realizujemy to II faza programu “Wisła”. Musimy inwestować w obronę powietrzną i zrobimy wszystko, aby systemy radarowe były na najwyższym poziomie. Przeznaczymy na ten cel spore środki – dodał.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Musimy, niestety, brać każdy scenariusz pod uwagę, nawet ten, w którym Rosja napada na Polskę. Dlatego zwiększamy ilość środków na zbrojenie i modernizację polskiej armii. Tą lekcję muszą odrobić także pozostałe państwa Europy – podsumował Kosiniak-Kamysz.