Marszałek Zgorzelski usadził Macierewicza w Sejmie.

Marszałek Piotr Zgorzelski to oaza spokoju. Gdy prowadzi obrady Sejmu, potrafi być jednak nie tylko spokojny ale i stanowczy. Wczoraj przekonał się o tym Antoni Macierewicz. Gdy zaczął rzucać wyzwiska w stronę posła przemawiającego na mównicy, Zgorzelski najpierw mu zwrócił uwagę a potem ostro usadził.

Posłowie PiS boją się Zgorzelskiego, bowiem ten góruje nad nimi nie tylko posturą, ale też siłą spokoju. Marszałek prowadzi obrady spokojnie, natomiast gdy ktoś zaczyna przekraczać wszelkie granice, a zrobił to Macierewicz, nie patyczkuje się. Usadzony Macierewicz aż zamilkł, gdy usłyszał kilka dosadnych słów od marszałka.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zgorzelski jest jednym z lepiej ocenianych polskich polityków – znakomicie zarządza posiedzeniami i prowadzi wiele spraw posłów w Sejmie. Jest znany nie tylko ze stanowczości ale też skuteczności.