Gąciarek napisał do neosędziego od Ziobry, Lenarczyka. Aż mu w pięty poszło!

Tak się traktuje ludzi PiS – krótko, zwięźle i na temat:

“Pan Wiceprezes SO w Warszawie neosędzia SO w Warszawie Radosław Lenarczyk

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Panie neosędzio Lenarczyk, informuję uprzejmie Pana, że Stowarzyszenie Sędziów Polskich “lustitia”, którego mam zaszczyt być członkiem, złożyło do Prokuratora Generalnego zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z art. 231 par 1 kk przez wszystkich obecnych i byłych sędziowskich członków neokrs – czyli Krajowej Rady Sądownictwa ukształtowanej na podstawie ustawy z dnia 08.12.2017 roku.

Sprawa jest o tyle ważna, że dotyczy także osoby pracującej w naszym sądzie – neosędziego SO w Warszawie, Stanisława Zduna, pełniącego funkcję wiceprzewodniczącego w/w gremium.

Uznałem, że wiadomość ta może być istotna dla Pana, gdyż brał Pan udział w nierzetelnym konkursie prowadzonym przez w/w gremium z nazwy jedynie przypominające konstytucyjny organ Państwa. Poniżej link do treści zawiadomienia. https://www.iustitia.pl/4838-zawiadomienie

Z życzeniami zdrowia (sukcesów zawodowych nie mogę niestety życzyć, bo po pierwsze jest Pan neosędzią, po drugie sędziowie i pracownicy SO odliczają już dni kiedy Pan i Pańska przełożona zakończą swe rządy w SO w Warszawie, sprawowane jedynie z woli ministra Zbigniewa Ziobry. )” – napisał Piotr Gąciarek do Lenarczyka, neosędziego od Ziobry.

Brawo, panie sędzio!