A to dobre! Powstaje „obiektywny i niezależny” film o Kaczyńskim

Telewizja Media Narodowe na portalu zrzutka.pl zaczęła zbierać pieniądze na realizację filmu dokumentalnego o… Jarosławie Kaczyńskim. – Przygotowujemy coś wyjątkowego. Poza systemem i poza budżetami mediów związanych z jakimikolwiek partiami politycznymi – przekonuje jego reżyser Piotr Barełkowski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Polakom należy się całkowicie bezstronny portret Jarosława Kaczyńskiego, nazywanego przez niektórych naczelnikiem, przez innych prezesem. Chcemy przedstawić wszystkie niewygodne dla tej postaci fakty oraz komentarze. Opowiemy również o jego obiektywnych osiągnięciach, jeśli takie pojawią się w filmie. Nie mamy żadnej tezy, poza jedną – chcemy stworzyć niezależną produkcję o bodaj najważniejszej postaci polskiej polityki ostatnich 50 lat – dodaje.

To że Kaczyński jest (niestety!) jedną z najważniejszych postaci polskiej polityki ostatnich lat, to prawda. Sęk tym, że po prostu nie da się zrobić „obiektywnego” filmu o jego  dokonaniach.

Wszystko bowiem co się z nim wiąże, dokonywało się ze szkodą dla nas wszystkich.