24 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieJesteśmy krok od państwa totalitarnego? Chcą katalogować niepokornych.

Jesteśmy krok od państwa totalitarnego? Chcą katalogować niepokornych.

Prawicowe media i prawicowi dziennikarze oraz zwolennicy prawa i sprawiedliwości od kilku dni prześcigają się w atakach na przeciwników reformy sądownictwa. Coraz częściej piszą o spisywaniu niepokornych. prym wiedzie Ryszard Makowski dawny satyryk z kabaretu Otto – dziś felietonista wSieci.

„Manifestacja pod domem Jarosława Kaczyńskiego jest realizacją jednego z punktów planu sparaliżowania Polski przez wyłączenie rządu – napisał w swoim felietonie, w którym poradził rządzącym, że „prowokatorzy albo chętni do bycia narzędziem w ich rękach powinni być adekwatnie potraktowani. Manifestacja pod domem Jarosława Kaczyńskiego nie była legalnym, zgłoszonym zgromadzeniem. To zwykła awantura. Jej uczestnicy powinni być dokładnie sfilmowani, wylegitymowani i odnotowani w we właściwych miejscach, jako niebezpieczni dla porządku publicznego.
Generalnie chyba przyszedł czas, żeby odpowiednie służby stworzyły katalog osób niezwykle aktywnych w niszczeniu struktur państwa wszelkimi, niekoniecznie etycznymi metodami i miały na te indywidua baczenie.”

Reklamy

A my tylko przypominamy, że metody spisywania opozycji nasz kraj zna z PRL.

Musisz o tym wiedzieć!