24 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieGwiazda TVP ma wielki problem. Syn prezenterki otwarcie popiera protest lekarzy

Gwiazda TVP ma wielki problem. Syn prezenterki otwarcie popiera protest lekarzy

To muszą być trudne chwile dla gwiazdy „Wiadomości” – pisze dziennik Fakt. Gdy Danuta Holecka wraz z kolegami z redakcji ze wszystkich sił zwalczają protest medyków, syn prezenterki jawnie popiera swoich głodujących kolegów.

Holecka ma dwóch synów, bliźniaków. Obaj przygotowują się do wykonywania zawodu lekarza studiując medycynę. Gdy Julian i Stefan Dunin-Holeccy dostali się na Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach dziennikarka pękała z dumy.

Reklamy

Anonsując materiał o protestach lekarzy Holecka na antenie Wiadomości mówiła: „Protest bardzo szybko przybrał charakter polityczny z udziałem tych samych twarzy doskonale znanych z marszów KOD i protestów totalnej opozycji”. W zapowiadanej przez nią tymi słowami relacji reportera bylo jeszcze mocniej: „rezydenci podjadają, gdy nikt nie widzi, jeżdżą na egzotyczne wycieczki o czym mają świadczyć zdjęcia z ich profili w mediach społecznościowych i oczywiście są inspirowani przez polityków tzw. totalnej opozycji”. Tymczasem, jak twierdzi Fakt, syn Danuty Holeckiej nie podziela takich opinii. Kilka dni temu Julian Dunin-Holecki otwarcie poparł protestujących rezydentów, zmieniając na Facebooku swoje zdjęcie profilowe. O takie wsparcie prosi użytkowników Facebooka Porozumienie Rezydentów OZZL.

Teraz profil Juliana zniknął z Facebooka. Czy poprosiła go o to matka? Czy sam postanowił ratować jej skórę?

Źródło: WP.PL

Musisz o tym wiedzieć!