Gwiazda TVP ma wielki problem. Syn prezenterki otwarcie popiera protest lekarzy

To muszą być trudne chwile dla gwiazdy “Wiadomości” – pisze dziennik Fakt. Gdy Danuta Holecka wraz z kolegami z redakcji ze wszystkich sił zwalczają protest medyków, syn prezenterki jawnie popiera swoich głodujących kolegów.

Holecka ma dwóch synów, bliźniaków. Obaj przygotowują się do wykonywania zawodu lekarza studiując medycynę. Gdy Julian i Stefan Dunin-Holeccy dostali się na Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach dziennikarka pękała z dumy.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Anonsując materiał o protestach lekarzy Holecka na antenie Wiadomości mówiła: “Protest bardzo szybko przybrał charakter polityczny z udziałem tych samych twarzy doskonale znanych z marszów KOD i protestów totalnej opozycji”. W zapowiadanej przez nią tymi słowami relacji reportera bylo jeszcze mocniej: “rezydenci podjadają, gdy nikt nie widzi, jeżdżą na egzotyczne wycieczki o czym mają świadczyć zdjęcia z ich profili w mediach społecznościowych i oczywiście są inspirowani przez polityków tzw. totalnej opozycji”. Tymczasem, jak twierdzi Fakt, syn Danuty Holeckiej nie podziela takich opinii. Kilka dni temu Julian Dunin-Holecki otwarcie poparł protestujących rezydentów, zmieniając na Facebooku swoje zdjęcie profilowe. O takie wsparcie prosi użytkowników Facebooka Porozumienie Rezydentów OZZL.

Teraz profil Juliana zniknął z Facebooka. Czy poprosiła go o to matka? Czy sam postanowił ratować jej skórę?

Źródło: WP.PL