Kukiz zapowiada organizację protestów społecznych? Będzie zmuszony

“Obserwuję pana prezesa Kaczyńskiego od dwóch lat z bliska, mamy osobisty kontakt i widzę, że pan prezes lubi ‘pohandlować’, licytować wysoko” – powiedział w wywiadzie dla wPolityce.pl Paweł Kukiz, pytany o ewentualne negocjacje w kwestii zmiany ordynacji wyborczej.

“Od dawna jestem gorącym orędownikiem dwukadencyjności” – mówił Paweł Kukiz, a spytany o pomysł zakazu startu na kilka różnych stanowisk stwierdził, że “jakakolwiek dyskusja jest możliwa dopiero wówczas, gdy PiS wycofa się całkowicie z pomysłu likwidacji JOW”. Lider Kukiz’15 dodał jednak, że jeżeli PiS nie wycofa się z pomysłu likwidacji JOW, jego ruch nie wyklucza wyjścia na ulicę. “Zostałbym zmuszony do radykalnych zachowań” – stwierdził.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

Pytany o to, czy stanąłby wtedy w szeregu z politykami lewicowymi, np. Adrianem Zandbergiem, Kukiz powiedział, że “gdy trzeba walczyć, to nie zastanawiasz się, czy obok ciebie walczy nawet komunista, czy ktokolwiek inny”.

Źródło: wPolityce.pl