TVP to propaganda? Specjalista od marketingu zanalizował słynne paski

Popularny bloger od marketingu prowadzący stronę maltreting.pl wziął pod lupę słynne paski z TVP. Nie zostawił na nich suchej nitki, choć sprawy nie skomentował, a jedynie pokazał na blogu zestaw pasków ze wszystkich wydań wiadomości.

Bloger wziął pod lupę paski z wydań między 16 września a 22 października. Pogrupował je tematycznie. Co mu wyszło? Pokazujemy tylko trzy z kilkunastu grup pasków stworzonych przez blogera. Władza, opozycja i gospodarka.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

 

Autor bloga reklamuje swój blog następującymi słowami: “Piszę o marketingu źle, bo sobie na to zasłużył. Nie dlatego, że jest zły sam w sobie, ale dlatego, że błędów i wypaczeń jest za dużo. Piszę o marketingu źle i robię to wyjątkowo dobrze.” O paskach bloger też napisał źle. I też zrobił to wyjątkowo dobrze. Bez jakiegokolwiek komentarza. Nie był potrzebny. lektura samych pasków jest wyjątkowo porażająca. Błędy i wypaczenia? Czy jednak propaganda?

A my pozdrawiamy trzech panów z Telewizji Polskiej, którzy piszą nieustająco owe propagandowe paski.

Więcej: http://www.maltreting.pl/index.php/2017/10/zalozmy-nawet-ze-mamy-do-czynienia-z-propaganda/