PiS przeciął świąteczne stoły piłą nienawiści

” Nie jesteście wiarygodni w mówieniu o przywracaniu wspólnoty. Każdego dnia dzielicie Polaków”  – powiedział w Sejmie Władysław Kosiniak-Kamysz podczas debaty przed głosowaniem wotum nieufności dla rządu Mateusza Morawieckiego.

Lider PSL ocenił, że nie było to expose, ale początek kampanii samorządowej. “Pan premier mówił wiele o wartościach, ale pan pomylił okresy liturgiczne, bo teraz jest adwent, a nie karnawał. Pan przybrał maskę. Ubieracie maski, aby ukryć chorobę nienawiści” – stwierdził.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

“Nie jesteście wiarygodni w mówieniu o przywracaniu wspólnoty. Każdego dnia dzielicie Polaków. Przez dwa lata podzieliliście Polaków, przecięliście stoły świąteczne piłą mechaniczną nienawiści na pół. To nie jest kwestia sporu politycznego, ale przeszliście do nienawiści w rodzinach, która zasialiście. Choroba nienawiści jest waszym największym grzechem i z tego Polacy was rozliczą” – powiedział.