[Counter-Box id="1"]

Wiceministrowie w resorcie Krzysztofa Jurgiela mogą być zadowoleni. Jak donosi Super Express na ich konto wpłyną bardzo wysokie nagrody. Wszystko, dzięki hojności byłej już premier Beaty Szydło.

Sekretarze i podsekretarze stanu dostaną po 51,4 tys zł. Nagrodzeni to m.in. sekretarz stanu Jacek Babalski czy podsekretarz stanu Rafał Romanowski. Ogółem na nagrody w Ministerstwie Rolnictwa przeznaczono niemal sześć milionów złotych – informuje “Super Express”.

Reklamy

To kolejne informacje o wysokich nagrodach dla rządzących. Parę dni temu, również “Super Express”, ujawnił, że wysokie nagrody otrzymali także trójka wiceministrów w Ministerstwie Cyfryzacji. Otrzymali oni również po 51,4 tys. Ogółem na nagrody resort Anny Streżyńskiej (byłej już minister) przeznaczył blisko 2 mln zł.

Wprawdzie płaca minimalna w styczniu 2018 roku wzrosła o 5%, ale wynosi 2100 złotych, o czym do znudzenia przypominamy politykom i wyborcom partii rządzącej.

Źródło: Super Express

Poprzedni artykułWojna w PiS. Poszło o uchylenie kary dla TVN
Następny artykułKolejny dowód na upolitycznienie prokuratury. Nawoływanie do wieszania niektórych polityków przejdzie bezkarnie?