[Counter-Box id="1"]

Bloger Matka Kurka prowadzący portal Kontrowersje.net wulgarnie zaatakował polskiego himalaistę, który wraz z francuską partnerką utknął na Nanga Parbat. “Cipa a nie facet” – napisał bloger, czym wywołał w sieci prawdziwą lawinę oburzenia.

“Do wszystkich razem wziętych. Dupek heroinista Mackiewicz, zostawił żonę, dzieci, nie zapłacił alimentów i został bohaterem debilnej śmierci w górach. To była cipa nie facet. Tyle” – napisał Matka Kurka, a w kolejnym wpisie dodał: “Pan heroinista Mackiewicz spieprzył w Himalaje, żeby uciec od długów i alimentów. Świeć Panie nad jego durną duszą. Kijowski Himalajów”.

Reklamy

W kolejnym wpisie grzmiał: “‘Zimowy himalaista szuka żony’. Makabreska na oczach gawiedzi, chujnia, spektakl. Ten nieszczęśnik Mackiewicz jeszcze 20 godzin temu nie miał nawet wzmianki w Wikipedii. Jak można to szanować i pompować? Po co? Kolejne ‘bohaterskie’ trupy?”

A potem dodał: “Zrywam z nałogiem grejfruta, zostawiam Żonę i Dziecko z kredytem na 100 tys. franków i ruszam na hulajnodze w Bieszczady. Postanowiłem zostać bohaterem, zarezerwujcie mi helikopter i miejsce w Wikipedii”

Czym naraził się blogerowi himalaista? W swoim czasie udzielił wywiadu, z którego wynikało, że nie jest zbyt zadowolony z obecnych rządów. Blogerowi to wystarczyło. Dla niego każdy kto ma inne poglądy jest wrogiem numer jeden.

Zachowanie blogera potępili internauci. Kilku zapowiedziało procesy. Czy do nich dojdzie pokaże czas. Jedno jest pewne: każdego, kto na Twitterze skrytykuje słowa prowadzącego profil kontrowersje.net czeka odpowiedź: “won ścierwo” i ban na obserwowanie profilu.

Źródło: Twitter

Poprzedni artykułRząd nie dotrzyma słowa. Nie będzie dodatków dla emerytów.
Następny artykułRegularne dotacje rządu dla Rydzyka. Miliony płyną szerokim strumieniem