[Counter-Box id="1"]

Od nocy ze środy na czwartek poszukiwano radnego z Głogowa. Paweł Chruszcz był aktywnym społecznie samorządowcem. Teraz służby poinformowały, że mężczyzna został odnaleziony martwy. Wiele wskazuje na to, że jego zaginięcie i śmierć może być związane z odkryciem poważnej afery.

Paweł Chruszcz był radnym Głogowa. To on odkrył angażował się w sprawę znęcania się nad dziećmi w Zielonym Przedszkolu. Także on ujawnił przekroczenie norm trującego gazu – arsenu – w powietrzu. jego zaangażowanie się w życie miasta bardzo przeszkadzało wielu wpływowym osobom. W środę wieczorem nie wrócił do domu. Przez noc trwała akcja poszukiwawcza polityka. Mężczyznę w końcu udało się odnaleźć – był jednak martwy. Wiele wskazuje na to, że jego zaginięcie i śmierć związane są z kolejną wykrytą przez niego aferą związaną z władzami miasta. Sprawa dotyczy jednego z prywatnych przedszkoli w mieście, które miało otrzymać nietypowo dużą dotację w kwocie 900 tys. zł. Ponadto wykup budynku rozłożono na 5 lat. Nikt nie wątpi, że zaginięcie i śmierć polityka to początek wielkiej afery. W dokumentach, które analizował radny, odkrył podobno wiele nieprawidłowości. Paweł Chruszcz był już umówiony z agentem CBA. Niestety do spotkania nie doszło, bo polityk wcześniej zaginął.

Reklamy

Informator z otoczenia samorządowca twierdzi, że polityk wielokrotnie już był zastraszany z powodu swojej aktywności w radzie miasta. Jakiś czas temu zlikwidował nawet konto na Facebooku.

Nie wiadomo co było przyczyną śmierci radnego. Policja na razie nie stawia żadnych jednoznacznych tez.

Źródło: Fakt

Poprzedni artykułSkandal! Dyletanci z PiS źle policzyli podatki za wodę
Następny artykułZiobro chciał ręcznie sterować sądem. Odwołał więc prezesa, który mu się przeciwstawiał