Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy jest kandydatem PiS do krakowskiego Sejmiku. Żona posła Mularczyka kandyduje na prezydenta Nowego Sącza. Ojciec premiera Mateusza Morawieckiego jest posłem i zamierza dalej czynnie brać udział w polityce. Bracia Michał i Jacek Karnowscy prowadzą jeden z ważniejszych propagandowych projektów medialnych PiS. Kolesiostwo i nepotyzm, oceniał kiedyś takie zachowania Jarosław Kaczyński. Dzisiaj milczy. Czy grozi nam model Korei Północnej? 

Reklamy

Niszczenie struktur państwa, które zarzuca władzy opozycja, to nic innego jak tworzenie miejsc pracy i gigantycznych zarobków dla swoich. Po tym jak Miłosz Motyka z PSL ujawnił milionowe zarobki członków PiS w spółkach skarbu państwa, nikt nie powinien mieć wątpliwości jaki był prawdziwy cel przejęcia władzy w Polsce. Kolejne wpadki ugrupowania rządzącego nie przeszkadzają im w zgarnianiu morza pieniędzy. Tylko ojciec prezydenta Andrzeja Dudy zarobił około 70 tysięcy złotych za zasiadanie w państwowej Radzie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. To ciało podległe Jarosławowi Gowinowi. 

Teraz, gdy zbliżają się wybory, widzimy wyraźnie jak rodzinne klany przystępują do pilnych przygotowań do zgarniania kolejnych stanowisk. I byłoby to może nawet śmieszne, gdyby nie dotyczyło naszego kraju, naszej przyszłości, tego jaki kraj zostawimy naszym dzieciom i wnukom. A na razie przyszłość Polski nie rysuje się różowo. 

 

Poprzedni artykułKuriozalny wywiad z prezesem TVP. Internauci demaskują hipokryzję Kurskiego
Następny artykułPiS nie traktuje Andrzeja Dudy poważnie. Referendum przedmiotem ostrego konfliktu z prezydentem