Jacek Kurski wziął ślub. jak informuje Fakt.24 kierowca prezesa TVP służbową limuzyną musiał dostarczyć ryby i carpaccio potrzebne na huczne wesele swojego szefa. A następnego dnia po zaślubinach kursował, przewożąc nowo poślubioną żonę Kurskiego Joannę oraz prezenty.

Paczki ledwo mieściły się w eleganckiej służbowej limuzynie TVP i szofer musiał nieźle się namęczyć, by je wszystkie załadować. jak informuje tabloid przyjęcie weselne Jacka Kurskiego i Joanny Klimek zorganizowano w restauracji Villa Park Wesoła. Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in. szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski oraz minister kultury Piotr Gliński. W uroczystości wzięła także udział żona ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry – Patrycja Kotecka.

Na ślubie Jacka Kurskiego gościły też twarze TVP, m.in. prezenter Michał Adamczyk z partnerką oraz publicyści Samuel Pereira i Dawid Wildstein. Pojawiła się także czołowa scenarzystka TVP – Ilona Łepkowska, a także prawicowi dziennikarze – bracia Karnowscy. Na uroczystość nie dotarł prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Reklamy

Źródło: Fakt24

Poprzedni artykułOpozycja napisała list do prezydenta z prośba o zawetowanie nowelizacji Kodeksu Wyborczego. Co zrobi Prezydent?
Następny artykuł“Dojna zmiana” wysyła kasę z KGHM