Afera reprywatyzacyjna pogrąży Kamińskiego? „PiS staje dziś po stronie czyścicieli kamienic”

Kim zaufany człowiek ministra koordynatora?

– Prawo i Sprawiedliwość staje dziś po stronie czyścicieli kamienic. Po stronie tych, którzy nie chcą wyjaśnienia afery reprywatyzacyjnej. (…) Zabójcy Jolanty Brzeskiej nie zostali nigdy zidentyfikowani. PiS-owi nie zależy na wyjaśnieniu tej sprawy – powiedział przed sądem w Warszawie Jan Śpiewak, kandydat na prezydenta stolicy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Śpiewak wygrał dziś proces w trybie wyborczym z Edmundem Świderskim, szefem bielańskich struktur PiS i jednym z najbliższych ludzi ministra koordynatora Mariusza Kamińskiego w warszawskich strukturach partii.

Przyjaciel ministra Kamińskiego pozwał kandydata opozycji na prezydenta za informacje nt. oddania kamienicy przy Marymonckiej 49. Świderski w przeszłości był dyrektorem Zarządu Gospodarowania Nieruchomościami na Bielanach.

– Patryk Jaki tak się boi prawdy o roli PiS-owców w układzie reprywatyzacyjnym, że próbuje sądowo zakneblować Jana Śpiewaka – informował na Twitterze Adrian Zandberg z Partii Razem.

– Prawu i Sprawiedliwości nie zależy dziś na wyjaśnieniu afery reprywatyzacyjnej – podsumował sytuację kandydat na prezydenta.

Źródło: Gazeta Wyborcza