Kukiz o stracie posła: Szkoda go, sam siebie skazał na niebyt

Zamieszanie w ruchu.

– Nie mam pojęcia, co tam się zdarzyło, nie wiem. Tłumacze to tylko jego (posła Jakuba Kuleszy – red.) młodym wiekiem i tym, że jakoś go tam rozegrali. Szkoda go jako człowieka, jako młodego człowieka, który mógł w jakiś sposób przysłużyć się Polsce, a który sam siebie skazał na niebyt – skomentował rezygnacje swojego rzecznika i opuszczenie przez niego klubu poseł Paweł Kukiz.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jak utrzymuje muzyk odejście posła Kuleszy „nie ma absolutnie żadnego znaczenia w kontekście funkcjonowania ruchu Kukiz’15”. – Jeśli komuś jest blisko do Korwina, to ja nie będę go próbował przekonywać, żeby się zastanowił. Jeżeli, ktoś daje takie komunikaty, ma taką pewność, to ja nie będę go chciał zatrzymywać w klubie – powiedział lider Kukiz’15, dodając, że od samego początku był przekonany, że „cała kadencja, to będzie proces oczyszczania się klubu z ludzi, którym nie do końca jest bliska idea”.

Dotychczasowy rzecznik Kukiz’15 został posłem partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego.

Źródło: Onet