Święto Niepodległości: ogromny tłum powitał Donalda Tuska w Warszawie. Okrzyki radości, wracaj do nas.

Donald Tusk złożył dzisiaj rano kwiaty pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Mimo wczesnej pory na miejscu zgromadził się ogromny tłum, który głośno wyrażał swoją aprobatę dla europejskiego prezydenta. Wśród ludzi daje się wyczuć ogromny entuzjazm, optymizm i radość. Mnóstwo uśmiechniętych twarzy. T

Donald Tusk wygłosił krótkie ale bardzo wzruszające przemówienie: “W setne urodziny Rzeczypospolitej życzę jej i wszystkim Polakom kolejnych stu lat. Wiem, że na co dzień spieramy się o przyszłość naszego państwa. Wiem, że czasami za mocno, wybacz nam Polsko. W te urodziny czuję, że to co nas łączy jest o wiele mocniejsze i ważniejsze. To jesteś ty, Polsko. W te urodziny chciałbym powiedzieć najprostsze słowa: Kochamy cię, Polsko.” – powiedział Donald Tusk.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Atmosfera spotkania z Donaldem Tuskiem jest zupełnie inna, niż w przypadku pisowskich spędów z władzą. Nie ma tu nerwowej ochrony, złych emocji, zaciśniętych pięści i wykrzywionych twarzy. Wszędzie widać pozytywnych, uśmiechniętych ludzi.

fot. Twitter