[Counter-Box id="1"]

Najnowsze afery w Polsce ujawniają skrajną korupcję na najwyższych szczeblach oraz brak etyki i kompetencji wysokich urzędników. Jeden z topowych nowojorskich analityków uważa, że Polska przejada fundusze unijne, marnuje pieniądze płacone w podatkach przez klasę średnią a wzrost gospodarczy oparty jest na taniej sile roboczej i montowniach zagranicznych firm. Dlatego na nowojorskiej giełdzie, a więc w gospodarczym centrum świata, ma zostać uruchomiona akcja informacyjna, związana z inwestowaniem w Polsce.

Ta ocena jest w dużej mierze prawdziwa. I tym bardziej cenna, że powstała w kraju, który ma na koncie ogromne sukcesy gospodarcze oraz innowacje. Musimy spojrzeć w to lustro i szczerze sobie powiedzieć, że niestety właśnie tak wygląda w tej chwili Polska. Musimy ją też zmienić. Skończyć z absurdem sterowania naszym krajem przez starszego smutnego człowieka z Nowogrodzkiej, dla którego polityka stała się sensem całego życia.

Reklamy

Dzisiaj Polska nie ma prawdziwego lidera, który byłby w stanie pokazać porywającą wizję przyszłości. Elementy takiego programu na przyszłość już jednak na szczęście są. Wszyscy powinniśmy za wszelką cenę dążyć do budowania własnego dobrobytu, rozwoju i siłą samych siebie zbudować siłę kraju. Kaczyński i jego luzie tego nigdy nie zrozumieją i nigdy nie zrobią.

Dlatego opinia z Nowego Jorku jest tak ważna. Bo ktoś pokazał nas w lustrze i powiedział brutalnie, szczerze oraz wprost – tak niczego nie osiągnięcie. I trzeba się z tym, niestety, zgodzić.

Poprzedni artykułDzięki posłom Kukiza zapłacimy drożej. Wszystko przez ustawę o VAT
Następny artykułPolski wojskowy miał zawał. Konsulat odmówił pomocy jego córce